Mini Cart

Sold Out

Crema Tas i rrumbullaket porcelan 14 cm

1,490L

8595028435863

Out of stock

SKU: 387092 Categories: ,

Description

Kodi: 387092

Tasi i rrumbullakët Crema prej porcelani është perfekt për të servirur aperitivë, sallatë frutash, sallata të zakonshme. Esencial dhe i rafinuar, ky tas është perfekt për tryezën e përditshme por edhe për raste të veçanta.

Diametri: 14 cm.

Additional information

Dimensions 14.1 × 14.1 × 6.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Crema Tas i rrumbullaket porcelan 14 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock