Mini Cart

Sold Out

Crema Filxhan qelqi per qumesht ose makiato 300 ml

1,300L

8595028447187

Out of stock

SKU: 306275 Categories: ,

Description

Kodi: 306275

Filxhani i qelqit borosilikat Crema është ideal për qumësht dhe makiato, ku forma e tij e bën çdo mëngjes të këndshëm.

Kapaciteti: 300 ml – lartësia: 14 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Crema Filxhan qelqi per qumesht ose makiato 300 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock