Mini Cart

-25%

Club Set per kripe, piper dhe kunja

Original price was: 2,000L.Current price is: 2,000L. 1,500L

8595028421941

SKU: 650322 Categories: ,

Description

Kodi: 650322

Set kripë dhe piper Club me trup xhami dhe çeliku. E pajisur me mbajtëse për kruajtëse dhëmbësh prej xhami.


Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Club Set per kripe, piper dhe kunja”

Your email address will not be published. Required fields are marked *