Mini Cart

Bordeaux Tenxhere me kapak 2.7 L – 20 cm

10,090L

8595028405583

SKU: 780420 Categories: ,

Description

Kodi: 780420

Tenxherja Bordeaux është prodhuar në alumin të derdhur me shtresë jo-ngjitëse dhe ka një fund të trashë çeliku, që mund të përdoret dhe në pianurat me induksion. Ka doreza çeliku me mbajtëse silikoni të lëvizshme, të cilat duhet t’i hiqni që të mund ta përdorni edhe në furrë. Mund t’a përdorni për gatime të ndryshme si edhe për pjekjen e bukës.

Kapaciteti: 2.7 L, diametri: 20 cm


Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bordeaux Tenxhere me kapak 2.7 L – 20 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *