Mini Cart

Teo Tone Cajnik qelqi me filter jeshil 1.25 L

3,500L

8595028468458

SKU: 646623-25 Categories: ,

Description

Kodi: 646623-25

Çajniku Teo Tone, rezistent ndaj nxehtësisë, është ideal për përgatitjen e çajrave bimore apo ngrohjen e ujit. Është prej xhami borosilikat dhe i pajisur me dy filtra me tekstura të ndryshme. Filtrat dhe doreza janë prej plastike rezistente. Nuk është i përshtatshëm për pianurat me induksion.

Kapaciteti: 1.25 L, Ngjyra: jeshile.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Teo Tone Cajnik qelqi me filter jeshil 1.25 L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *