Mini Cart

Sommelier Set gota kristali per vere te kuqe 340 ml 6 cp

5,650L

8595028439137

SKU: 695842 Categories: ,

Description

Kodi: 695842

Ideale për servirjen e verës së kuqe, gotat Sommelier janë prej xhami kristalor, transparent dhe pa plumb. Falë teknologjisë së veçantë të prodhimit, xhami ka formë unike dhe është shumë rezistent.

Kapaciteti: 340 ml.


Additional information

Dimensions 26.4 × 17.6 × 23.2 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sommelier Set gota kristali per vere te kuqe 340 ml 6 cp”

Your email address will not be published. Required fields are marked *