Mini Cart

Gustito Set per shkrirje cokollate porcelan

5,300L

8595028432961

SKU: 386396 Categories: ,

Description

Kodi: 386396

Seti Gustito është një set elegant për shkrirjen e çokollatës fondente. Seti është i përbërë nga porcelani, me 4 pirunj prej inoksi të cilësisë së lartë dhe plastikë rezistente. Rezistent ndaj të ftohtit dhe nxehtësisë nga -18 deri në 200°C.

Lartësia: 13 cm, gjerësia: 13 cm.


Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gustito Set per shkrirje cokollate porcelan”

Your email address will not be published. Required fields are marked *