Mini Cart

-25%

Manico Rosso Tigan salce 1.3 L 16 cm

3,290L 2,468L

8595028490664

SKU: 597886 Categories: ,

Description

Kodi: 597886

Tigani i salcës Manico Rosso ka një shtresë jo-ngjitëse me vetitë e gurit natyral, i cili ruan shijen natyrale dhe vlerat ushqyese të gatimeve. Tigani është i pajisur me fund sanduiç çelik-inox dhe ka bisht të kuq me një efekt prekjeje të butë. I përshtatshëm për të gjitha llojet e sobave, duke përfshirë dhe ato me induksion.

Kapaciteti: 1.3 L, Diametri 16 cm.

Additional information

Dimensions 34.2 × 16.5 × 10.5 cm
permasa

34.2×16.5×10.5

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Manico Rosso Tigan salce 1.3 L 16 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *