Mini Cart

Fancy Home Thike tavoline me bisht plastik blu

400L

8595028494631

SKU: 398010-3 Categories: ,

Description

Kodi: 398010-3

Thikë tavoline Fancy Home prodhuar nga çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe bisht plastik rezistent.

Gjatësia: 22 cm. Ngjyra: blu.


Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fancy Home Thike tavoline me bisht plastik blu”

Your email address will not be published. Required fields are marked *