Mini Cart

Sold Out

Fancy Home Pirun tavoline me bisht plastik lime

400L

8595028494662

Out of stock

SKU: 398012-14 Categories: ,

Description

Kodi: 398012-14

Pirun tavoline Fancy Home prodhuar nga çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe bisht plastik rezistent.

Gjatësia: 20.5 cm. Ngjyra: limë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fancy Home Pirun tavoline me bisht plastik lime”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock