Mini Cart

Sold Out

Fancy Home Luge supe me bisht plastik te kuq

400L

8595028494778

Out of stock

SKU: 398014-2 Categories: ,

Description

Kodi: 398014-2

Lugë supe Fancy Home prodhuar nga çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe bisht plastik rezistent.

Gjatësia: 20.5 cm. Ngjyra: e kuqe.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fancy Home Luge supe me bisht plastik te kuq”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock