Mini Cart

Sold Out

Family Colori Termus portokalli 1 L

3,400L

8595028491463

Out of stock

SKU: 310620 Categories: ,

Description

Kodi: 310620

Termusi Family Colori është i shkëlqyer për ruajtjen dhe servirjen e pijeve të nxehta dhe të ftohta. Është i pajisur me një kapak dozimi për servirjen e pijeve. Pastrojeni në ujë të rrjedhshëm, mos e lani në lavastovilje.

Kapaciteti: 1 L, ngjyra: portokalli.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Family Colori Termus portokalli 1 L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock