Mini Cart

Emotion Pjate per embelsira kafe 20 cm

1,800L

8595028495836

SKU: 388020.35 Categories: ,

Description

Kodi: 388020.35

Pjata për ëmbëlsira Emotion është material qeramikë, e përshtatshme për përdorim të përditshëm. Kombinohet lehtësisht me të gjithë aksesorët e së njëjtës linjë për një tryezë të përsosur. Mund të përdoret në mikrovalë dhe lahet në lavastovilje.

Diametri: 20 cm, ngjyra: kafe.


Additional information

Dimensions 20 × 20 × 2.2 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Emotion Pjate per embelsira kafe 20 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *