Mini Cart

Delicia Tabaka ftohese me kapak 34 cm

3,500L

8595028449846

SKU: 630840 Categories: ,

Description

Kodi: 630840

Tabaka ftohëse me kapak Delicia me formë të rrumbullakët, e pajisur me vrima për daljen e avullit dhe grepa për ta mbyllur hermetikisht. Baza përmban një pllakë ftohëse të dobishme për ta mbajtur në frigorifer dhe për ta përdorur kur është e nevojshme.

Diametri: 34 cm, lartësia: 18 cm.


Additional information

Dimensions 33.7 × 32.5 × 19.1 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Tabaka ftohese me kapak 34 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *