Mini Cart

Delicia Rrahese me top celik 25cm

1,500L

8595028446517

SKU: 630252 Categories: ,

Description

Kodi: 630252

Rrahësja Delicia ideale për përzierjen e përbërësve më lehtë dhe më shpejt. Dy sferat e çelikut ndihmojnë në fryrjen e përbërësve kremoze, duke i bërë ato më të shkumëzuara dhe më të lehta. Prodhuar nga çelik inox me cilësi të lartë. I sigurt në larës enësh. 3 vite garanci.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Rrahese me top celik 25cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *