Mini Cart

Sold Out

Delicia Luge me site

690L

8595028449785

Out of stock

SKU: 630082 Categories: ,

Description

Kodi: 630082

Luga me sitë Delicia, prej çelik-inoks i cilësisë së lartë dhe plastikë rezistente, shërben për të dekoruar lehtësisht ushqimet dhe pijet me sheqer pluhur, kanellë, kakao, arra të grira hollë, etj. Përdorni pjesën e përparme të lugës për të mbledhur përbërësin, mbajeni sipër ushqimit dhe dekorojeni duke trokitur në skajin e sitës.

Gjatësia: 16 cm, diametri: 4 cm.

Additional information

Dimensions 22 × 7 × 3 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Luge me site”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock