Mini Cart

Crema Shine Filxhan caji lejla

800L

8595028493153

SKU: 387192-23 Categories: ,

Description

Kodi: 387192-23

Filxhani i çajit Crema Shine është e bërë nga qeramika, me dy ngjyra me shkëlqim. I përshtatshëm për përdorim në mikrovalë, frigorifer dhe lavastovilje. Kapaciteti: 290 ml.

Diametri: 8 cm – lartësia: 9.5 cm.


Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Crema Shine Filxhan caji lejla”

Your email address will not be published. Required fields are marked *