Mini Cart

Sold Out

Crema Pjate e thelle porcelan 22 cm

1,450L

8595028433425

Out of stock

SKU: 387030 Categories: ,

Description

Kodi: 387030

Pjatë e thellë Crema prej porcelani ngjyrë fildishi. Esenciale dhe e rafinuar, kjo pjatë është perfekte për tryezën e përditshme por edhe për raste të veçanta.

Diametri: 22 cm.

Additional information

Dimensions 22.4 × 22.4 × 4.4 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Crema Pjate e thelle porcelan 22 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock