Mini Cart

Sold Out

Crema Pjate e ceket porcelan 27 cm

1,900L

8595028433401

Out of stock

SKU: 387024 Categories: ,

Description

Kodi: 387024

Pjatë e cekët Crema prej porcelani ngjyrë fildishi. Esenciale dhe e rafinuar, kjo pjatë është perfekte për tryezën e përditshme por edhe për raste të veçanta.

Diametri: 27 cm.

Additional information

Dimensions 27 × 27 × 2.9 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Crema Pjate e ceket porcelan 27 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock