Mini Cart

Club Mbajtese sheqeri ose djathi te grire

2,400L

8595028422115

SKU: 650380 Categories: ,

Description

Kodi: 650380

Mbajtëse sheqeri ose djathi të grirë Club me trup xhami dhe pjesë çeliku. E pajisur me një lugë plastike. Pjesa e xhamit është e lëvizshme për larje të lehtë.

Diametri: 9 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Club Mbajtese sheqeri ose djathi te grire”

Your email address will not be published. Required fields are marked *