Mini Cart

Classic Ene dozuese per sheqer 150 ml

790L

8595028427943

SKU: 654044 Categories: ,

Description

Kodi: 654044

Ena Classic, dozuese për sheqer është prej çelik-inoks dhe qelqi rezistent.

Kapaciteti: 150 ml.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Classic Ene dozuese per sheqer 150 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *