Mini Cart

Sold Out

President Rrahese e sheshte mishi inoks

3,500L

8595028440492

Out of stock

SKU: 638729 Category:

Description

Kodi: 638729

Për të rrafshuar dhe zgjeruar fetat e mishit, për të thyer fibrat më të forta, ju duhet një rrahës mishi. Rrahësi i sheshtë President është i bërë tërësisht prej inoksi dhe i pajisur me një dorezë të rehatshme.

Gjatësia: 13cm, diametri: 8.5 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “President Rrahese e sheshte mishi inoks”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock