Mini Cart

-25%

President Doreze furre pambuk me magnet

Original price was: 1,290L.Current price is: 1,290L. 968L

8595028444186

SKU: 639075 Category:

Description

Kodi: 639075

Doreza e furrës President përbëhet nga 100% pambuk. Ka një vrimë për t’u varur lehtësisht dhe një magnet të vogël të qepur në skajin e sipërm të mbushjes, i cili lejon që doreza të varet në çdo sipërfaqe metalike në kuzhinë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “President Doreze furre pambuk me magnet”

Your email address will not be published. Required fields are marked *