Mini Cart

Sold Out

President Hapese per konserva

3,600L

8595028498288

Out of stock

SKU: 638646 Category:

Description

Kodi: 638646

Hapëse konservash President, prej çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe me një dizajn të vecantë në çdo detaj. Dy tehet e çelikut ngjiten në skajin e konservës dhe duke e rrotulluar dorezën pritet e gjithë buza. Aksesori është i pajisur me grepa praktikë që ju lejon t’a varni lehtësisht.

Gjatësia: 20 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “President Hapese per konserva”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock