Mini Cart

-25%

President Hapese shishe vere inoks

Original price was: 2,590L.Current price is: 2,590L. 1,943L

8595028444865

SKU: 638647 Category:

Description

Kodi: 638647

Hapësja e shishes President është e bërë nga një aliazh rezistent i metaleve të çmuar. E përkryer për hapjen e lehtë të të gjitha llojeve të shisheve të verës duke përfshirë shishet e stilit Kalifornian dhe verërat luksoze me tapa të gjata. Pastrohet lehtësisht me një leckë të lagur. Mos e lani në lavastovilje.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “President Hapese shishe vere inoks”

Your email address will not be published. Required fields are marked *