Mini Cart

Gustito Mbajtese mjalti porcelan me luge druri 0.6 L

3,390L

8595028437706

SKU: 386470 Categories: ,

Description

Kodi; 386470

Mbajtësi Gustito është mjaft elegant për ruajtjen dhe servirjen e mjaltit në tryezë. Prodhohet prej porcelani të bardhë. Mban rreth 800 g mjaltë dhe është i pajisur me lugë spirale speciale në dru ahu për servirjen e tij.

Kapaciteti: 600 ml.

Diametri: 10 cm, lartësia: 15 cm.

 

Additional information

Dimensions 11.1 × 11.1 × 15.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gustito Mbajtese mjalti porcelan me luge druri 0.6 L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *