Mini Cart

Grandchef Piskatore dekoruese

1,050L

SKU: 428728 Categories: ,

Description

Kodi: 428728

Piskatorja dekoruese Grandchef prej ?elik-inoks t? cil?sis? s? lart?, ?sht? mjeti i p?rsosur p?r shtrimin dhe dekorimin e gatimeve. Ju lejon t? kapni dhe poziciononi edhe element?t me t? vegj?l me sakt?si.

Gjat?sia: 21 cm.

Additional information

Dimensions 25 × 7.5 × 1.2 cm
permasa

25×7.5×1.2

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Piskatore dekoruese”

Your email address will not be published. Required fields are marked *