Mini Cart

Flair Purity Shtroje tavoline flori 45×32 cm

890L

8595028487473

SKU: 662310 Categories: ,

Description

Kodi: 662310

Shtroja e tavolinës Purity Flair është prodhuar me teknologjinë nanoCARE që e bën atë antibakteriale dhe kundër rrjedhjes. Lehtë për t’u pastruar, thjesht shpëlajeni nën ujë të rrjedhshëm dhe lëreni të thahet.

Ngjyra: flori, përmasat: 45×32 cm.


Additional information

Dimensions 45 × 32 × 0.2 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Flair Purity Shtroje tavoline flori 45×32 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *