Mini Cart

-25%

Fancy Home Luge caji me bisht plastik blu

Original price was: 370L.Current price is: 260L. 195L

8595028494860

SKU: 398016-3 Categories: ,

Description

Kodi: 398016-3

Lugë caji Fancy Home prodhuar nga çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe bisht plastik rezistent.

Gjatësia: 14 cm. Ngjyra: blu.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fancy Home Luge caji me bisht plastik blu”

Your email address will not be published. Required fields are marked *