Mini Cart

-25%

Delicia Tave pjekje per pule dhe krahe pule 33 cm

7,290L 5,468L

8595028402261

SKU: 623324 Categories: ,

Description

Kodi: 623324

Tava për pjekje Delicia ju ndihmon t’a gatuani pulën duke e mbajtur vertikalisht, duke e gatuar në mënyrë të barabartë nga të gjitha anët pa pasur nevojë ta ktheni. Nëse vendosni të gatuani një pulë të tërë, krahë ose kofshë, thjesht montoni tavën dhe hidhni ujë në fund, rregulloni pulën në suportin vertikal ose përdorni raftin e sipërm për krahët dhe këmbët. Shtoni perimet e zgjedhura duke i vendosur copat e tyre në raft dhe futeni në furrë.

Diametri: 33 cm.


Additional information

Dimensions 30.1 × 11 × 32.7 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Tave pjekje per pule dhe krahe pule 33 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *