Mini Cart

Delicia Tave per 12 mini muffins

1,990L

8595028478464

SKU: 623224 Categories: ,

Description

Kodi: 623224

Përgatisni 12 mini muffins të shijshëm me tepsinë Delicia që nuk ngjit dhe rezistente ndaj temperaturave të larta të furrës. Derdhni brumin në cdo formë dhe piqeni. Rekomandohet t’a lyeni me gjalp ose vaj dhe të lyeni me miell fundin dhe skajet e formave. Gjithashtu, mund t’i futni në kupat e letrës për pjekje me diametër 4 cm.

Përmasat: 26×20 cm.


Additional information

Dimensions 26 × 20 × 2.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Tave per 12 mini muffins”

Your email address will not be published. Required fields are marked *