Mini Cart

Sold Out

Delicia Spatul silikoni

1,200L

8595028445459

Out of stock

SKU: 630056 Categories: ,

Description

Kodi: 630056

Spatula e silikonit Delicia, me dorezë plastike rezistente dhe inoks, nuk lë gjurmë brumi në tas. Është rezistente ndaj temperaturave të larta deri në 220°C dhe nuk dëmton enët e gatimit.

Gjatësia: 26 cm.

Additional information

Dimensions 30.7 × 7 × 2 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Spatul silikoni”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock