Mini Cart

-25%

Delicia SiliconePrime Forme pjekje 20 ndarje Madeleine

Original price was: 3,290L.Current price is: 3,290L. 2,468L

8595028490725

SKU: 629424 Categories: ,

Description

Kodi: 629424

Forma e pjekjes Madeleinë Delicia SiliconePrime, prej silikoni, ju ndihmon të përgatisni ëmbëlsira të buta dhe me formën karakteristike të guaskës. Ju mund të përgatisni 20 copë ëmbëlsira dhe mund t’i hiqni ato pa u dëmtuar. Duke kursyer hapësirë, mund t’a palosni ose rrotulloni pasi do të kthehet gjithmonë në formë.

Përmasat: 39×27 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia SiliconePrime Forme pjekje 20 ndarje Madeleine”

Your email address will not be published. Required fields are marked *