Mini Cart

Delicia Rrahese inoks 30cm

1,150L

8595028428247

SKU: 630244 Categories: ,

Description

Kodi: 630244

Rrahësja Delicia është prej çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe pamje elegante. Rrahësja është e pajisur me një grep në fund që ju lejon t’a varni lehtësisht. 3 vite garanci.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Delicia Rrahese inoks 30cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *