Mini Cart

-25%

Crema Shine Filxhan caji blu

Original price was: 800L.Current price is: 800L. 600L

8595028493146

SKU: 387192-28 Categories: ,

Description

Kodi: 387192-28

Filxhani i çajit Crema Shine është e bërë nga qeramika, me dy ngjyra me shkëlqim. I përshtatshëm për përdorim në mikrovalë, frigorifer dhe lavastovilje. Kapaciteti: 290 ml.

Diametri: 8 cm – lartësia 9.5 cm.


Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Crema Shine Filxhan caji blu”

Your email address will not be published. Required fields are marked *