Mini Cart

-25%Sold Out

Bambini Forma akullore 6 cope

Original price was: 1,400L.Current price is: 1,400L. 1,050L

8595028444452

Out of stock

SKU: 668220 Categories: ,

Description

Kodi: 668220

Nëse dëshironi të bëni akullore në shtëpi ju nevojiten forma të veçanta. Format Bambini, me dorezë me ngjyra të ndryshme për t’i mbajtur në ngrirje, janë praktike për përgatitjen e ëmbëlsirave të akullit me shurup frutash, akullore me krem, etj. Format janë prej plastike të fortë dhe rezistente.

Përmasat: 8.5×5.5 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bambini Forma akullore 6 cope”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock