Mini Cart

Grandchef Tenxhere e thelle çeliku 6 L 24 cm

7,490L

8595028495362

SKU: 606866 Category:

Description

Kodi: 606866

Tenxherja e thellë Grandchef prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, me shtresë jo-ngjitëse, është e përshtatshme për të gjitha llojet e pianurave dhe sobave. Përdoret edhe në furrë sepse dy dorezat prej çeliku nuk digjen. Tenxherja është rezistente ndaj nxehtësisë deri në 230°C.

Kapaciteti: 6l, diametri: 24 cm.


Additional information

permasa

33.5×24.6×15.5

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grandchef Tenxhere e thelle çeliku 6 L 24 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *