Mini Cart

Ulje

Fancy Home Pirun tavoline me bisht plastik portokalli

Original price was: 400L.Current price is: 260L.

8595028494679

SKU: 398012-17 Categories: ,

Description

Kodi: 398012-17

Pirun tavoline Fancy Home prodhuar nga çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe bisht plastik rezistent.

Gjatësia: 20.5 cm. Ngjyra: portokalli.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fancy Home Pirun tavoline me bisht plastik portokalli”

Your email address will not be published. Required fields are marked *