Mini Cart

-25%Sold Out

Azza Hanxhar 17 cm

Original price was: 5,650L.Current price is: 5,650L. 4,238L

8595028421873

Out of stock

SKU: 884544 Categories: ,

Description

Kodi: 884544

Hanxhari Azza gjen përdorim shtëpiak dhe profesional, i pajisur me një teh rezistent për kocka dhe mish. Punuar nga një copë e vetme çelik-inoks japonez të cilësisë së lartë, tehu është i formësuar dhe mprehur manualisht për një rezultat perfekt dhe i pajisur me një dorezë ergonomike.

Gjatësia e tehut: 17 cm dhe gjatësia totale: 30 cm.

Additional information

permasa

34.5×10.7×1.7

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Azza Hanxhar 17 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Out of stock