SHPORTA

Tescoma mikser me kontenitor qelqi + gote 0.6l pana per smoothie PRESIDENT

15,900 L

8595028401134

SKU: 909030.11 Kategori: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.