SHPORTA

Tenxhere Manico Rosso Fi 24cm me kapacitet 4.5l, jongjites

5,350 L

8595028490657

SKU: 597874 Kategori:

Informacion shtesë

PĂ«rmasa 37.5 Ă— 24.6 Ă— 11.1 cm
Permasa

37.5Ă—24.6Ă—11.1

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.