SHPORTA

Pastrues kungulli Grandchef

1,100 L

8595028487695

SKU: 428240 Kategori:

Informacion shtesë

Permasa

23.8Ă—2.2Ă—1.6

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.