SHPORTA

Kapese spaghetti Presto inoks

1,450 L

8595028431797

SKU: 420524 Kategori:

Informacion shtesë

PĂ«rmasa 27.5 Ă— 6.5 Ă— 4.8 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.