SHPORTA

Rreth nesh

Tescoma "Pasion ne Kuzhinë"

Nëse do të shpjegonim kush jemi, do të përdornim sloganin që na dallon: pasionin në kuzhinë! Ne jemi një kompani që ka bërë kërkime dhe ka sjellë risi dhe inovacione frymëzuese, për t'ju siguruar gamën më të plotë të produkteve shtëpiake dhe kuzhine që ju dëshironi.

Ne tek Tescoma jemi tifozë të mëdhenj të "e bërë në shtëpi", madje edhe më mirë nëse me përbërës të freskët sezonal dhe zero km. Për më tepër, në një vend si yni, i cili ofron një larmi të madhe të materialeve të papërpunuara cilësore gjatë gjithë vitit, si mund t'i rezistoni tundimit për të përgatitur një pjatë të mirëfilltë, të bërë me duart tuaja? Thjesht hapni dollapin dhe lini hapësirë për kreativitet ... veglat e duhura, të përsosura për t’iu frymëzuar dhe thjeshtuar jetën tuaj në kuzhinë, ja çfarë ju ofrojmë!

Cilësia dhe siguria e produkteve tona? Ato janë të garantuara nga certifikatat ISO 9001: 2001 dhe ISO 14001: 2005 të marra falë provave të rrepta, të kryera në seli nga fazat më të hershme të prodhimit.

Dhe kur të keni përgatitur menutë tuaj, ndajini ato me ne: bashkohuni me komunitetin tonë, na ndiqni në rrjetet sociale (facebook twitter youtube dhe instagram) dhe në blogun tonë! Mbani kontakt me ata që - si ju dhe si ne - duan të shkëmbejnë ide, këshilla dhe receta. Regjistrohu në buletinin e lajmeve për të mbajtur të azhurnuar me lajmet dhe promovimet aktuale. Sepse gjithmonë do të jeni të mirëpritur në kuzhinën tonë!