Mini Cart

Gote qelqi 300ml MyDrink

390 L

8595028400755

SKU: 306030 Kategori: ,

Description

Kodi i produktit: 306030

Gote My Drink eshte material qelq rezistent, me nje dizajn bashkekohor. E pershtatshme per tu perdorur ne tavolinen e perditshme si dhe per raste me formale. Mund ti perdorni per liker, pije freskuese dhe uiski.

Kapaciteti: 300ml

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.